KONTAKT
Mgr. Jitka SidorováMgr. Jitka Macoun Sidorová
AdresaPlinkout 49, Dlouhá Loučka
Telefon+420 736 167 315
Emailjitka.sidorova@gmail.com
FacebookFacebook


Reklama

Reference

Anežka Rouš Dvořáková
prvorodička, porod spontánní, fyziologický, bez komplikací

5. dubna 2012 9:04
Milá Jituško,
můžu Tě ostatním jako porodní asistentku jen doporučit. I když porod začal o dost dříve, byla jsem klidná a nebála jsem se, protože jsem věděla, že budeš se mnou. Mohla jsem Ti plně důvěřovat a to mi dodalo potřebný klid. Myslím, že i díky tomu byl porod rychlý a bezproblémový.
Byla jsem si mnou trpělivá a informovala jsi mě o dění kolem a průběhu porodu, jak jsem si přála. Nikdy nezapomenu, jak ses na mě usmívala a mluvila na mě klidným hlasem. Moc mi to pomohlo. Děkuji, že jsi byla se mnou u tohoto krásného okamžiku. Doufám, že i naše další miminko přivítáš na svět také ty.
S pozdravem
Anežka


Kamila Davidová
prvorodička, porod spontánní, fyziologický, bez komplikací

21. dubna 2012 9:06
Ahoj Jitko, tak se k tomu konečně dostávám!
Tvá přítomnost u porodu pro mně byla veskrze pozitivní, od okamžiku tvého příchodu k nám domů. Protože jsem ti věřila a byla přesvědčená, že jako profesionálka víš co děláš, jsem se mohla plně soustředit na průběh porodu a tvá přítomnost zmírňovala pochyby, strach a  bolest.  Při samotném porodu, když už šlo do tuhého, jsem zvláště ocenila rady jak dýchat a jakou si zvolit polohu. Nemocnční porodní asistentka by mi asi sice taky řekla co a jak, ale taky měla na starosti další věci a nemohla se soustředit jen na mně. A hlavně díky tobě jsme mohly zůstat doma co nejdéle, takže jsem (i díky hladkému průběhu porodu) měla pocit jako bych skoro rodila doma. Byla to souhra šťastných okolností a dobrého naladění, že vše klaplo, jak mělo a i v porodnici měli výborný přístup a vše proběhlo v klidu. Nemám výhrad, příště zas!
Kamila

Reference - Kamila Davidová